Ziemovit – niech żyje ogród!

Co nowego na rynku ogrodniczym, jeżeli czekasz na nowości, to z pewnością zainteresuje Cię nasz artykuł o rozwijającej się nowej marce.

Od blisko trzech lat obserwujemy silną ekspansję na rynek ogrodniczy marki Ziemovit firmy Ciech Sarzyna S.A. Znany dobrze producent chemii rolniczej, coraz bardziej jest widoczny na rynku hobby. Już ostatniej wiosny mogliśmy zauważyć w sklepach wiele produktów z logiem korony.

Ciech wykorzystuje potencjał, swoich pestycydów poszerzając ofertę o inne kategorie przydatne każdemu użytkownikowi ogrodu. Nawozy mineralne, nawozy naturalne i organiczne, podłoża, nasiona traw już w poprzednich sezonach zdobyłyuznanie wśród klientów. W kolejnym sezonie zostały wprowadzone dwie nowe kategorie: produkty stymulujące i zabezpieczające oraz produkty zwalczające i odstraszające.

Poszerzone zostały również dotychczasowe kategorie produktów. Powstała dobrze skomponowana oferta będąca odpowiedzią na prawie wszystkie potrzeby zarówno właścicieli ogrodów, balkonów oraz tarasów. Połączenie efektownych opakowań w przyjemnej kolorystyce z dobrą jakością produktów tworzy kompletne rozwiązanie dla osób szukających produktów, które są niezbędne w pielęgnacji przydomowego ogrodu i roślin balkonowych.