Trawa Barenbrug – opinie o nasionach traw

trawa-barenbrug-opinie

Jeżeli już przeszukałeś pół internetu i wiesz, że warto zwrócić uwagę na trawę Barenbrug, ale jeszcze chcesz się upewnić to postaramy się rozwiać wątpliwości, czy warto kupić te mieszanki traw!

  • trawa Barenbrug to najwyższa jakość
  • z nasion Barenbrug powstają murawy na najlepszych stadionach
  • wybór profesjonalistów

Sprawdź też opinie o trawie samo zagęszczającej Substral.

Holenderska jakość nasion

Barenbrug należy do jednych z największych producentów nasion na świecie. Jako przedsiębiorstwo z ponad 100letnią historią otrzymało tytuł – wyróżnienie Royal, ten tytuł otrzymują tylko firmy, które w znaczący sposób oddziaływują na swoją branżę oraz w zrównoważony sposób dbają o rozwój.

Barenbrug to nie tylko hodowla, a wręcz głównie badania i rozwój nasion traw na całym świecie. Z tego względu prócz mieszanek traw nabywasz wiedzę ekspertów!

trawa-barenbrug

Wybór profesjonalistów

Zapytaj ogrodników o nasiona Barenbrug, wszyscy je znają, wielu używa. Na potwierdzenie słów, że to wybór profesjonalistów niech świadczą stadiony na których murawy są założone z nasion traw Barenbrug:

  • ME Europy w Portugalii, MŚ 2010 Portugalia
  • Stadiony olimpijskie w Pekinie
  • Stadiony Narodowy w Warszawie, PGE w Gdańsku
  • Na codzień są widoczne na stadionach min Wisły Kraków, Legii Warszawa, Lecha Poznań, czy Pogoni Szczecin
  • W Europie zobaczysz trawy Barenbrug na boiskach: Bayern Monachium, Schalke, Manchester City, Manchester United, Arsenalu Londyn!

Podsumowując

Warto zainwestować w trawę Barenbrug, ponieważ nasiona to tak naprawdę jeden z tańszych elementów zakładania trawnika, w porównaniu z min. nakładem pracy czy nawodnieniem!

Nie warto oszczędzać też ze względu na to, że zakładanie trawnika odbywa się raz na kilka – kilkanaście lat!

Gdzie kupić trawy Barenbrug

Kupuj u sprawdzonych dostawców! Najszybciej dostaniesz tą trawę w internecie, szybko i wygodnie z dostawą pod same drzwi.

sklep z trawami Barenbrug <<<<<<<<<

Uważaj na małe sklepy ogrodnicze, gdzie opakowania wyglądają podejrzanie, często w takich sklepach lub marketach na trawy o wyższej cenie mało kto zerka i potrafią leżeć przez kilka lat – a trawa po 3 latach traci swoją siłę kiełkowania.