Trawa Barenbrug – opinie o nasionach traw

Jeśli przeszukałeś już cały internet i nie znalazłeś odpowiedniej mieszanki trawy lub jeszcze nie wiesz jakie nasiona trawy wybrać do miejsca przeznaczonego na trawnik to ten artykuł jest dla Ciebie!

  • trawa Barenbrug to najwyższa jakość na rynku
  • wybierana przez profesjonalistów
  • mieszanka traw nasion holenderskich

Sprawdź również opinie na temat nasion trawy SAMOzagęszczającej Substral klikając w poniższy przycisk!

Holenderska jakość nasion

Barenbrug należy do jednych z największych producentów nasion na świecie. Jako przedsiębiorstwo z ponad 100letnią historią otrzymało tytuł – wyróżnienie Royal, ten tytuł otrzymują tylko firmy, które w znaczący sposób oddziaływują na swoją branżę oraz w zrównoważony sposób dbają o rozwój.

Barenbrug to nie tylko hodowla, a wręcz głównie badania i rozwój nasion traw na całym świecie. Z tego względu prócz mieszanek traw nabywasz wiedzę ekspertów!

Wybór profesjonalistów

Podsumowując

Warto zainwestować w trawę Barenbrug, ponieważ nasiona to tak naprawdę jeden z tańszych elementów zakładania trawnika, w porównaniu z min. nakładem pracy czy nawodnieniem!

Nie warto oszczędzać też ze względu na to, że zakładanie trawnika odbywa się raz na kilka – kilkanaście lat!

Gdzie kupić trawy Barenbrug

Kupuj u sprawdzonych dostawców! Najszybciej dostaniesz tą trawę w internecie, szybko i wygodnie z dostawą pod same drzwi.

Uważaj na małe sklepy ogrodnicze, gdzie opakowania wyglądają podejrzanie, często w takich sklepach lub marketach na trawy o wyższej cenie mało kto zerka i potrafią leżeć przez kilka lat – a trawa po 3 latach traci swoją siłę kiełkowania.

Nasiona trawy sportowej
Nasiona trawy na tereny suche
Nasiona trawy na tereny zacienione i nasłonecznione
NOWOŚĆ! Najlepsza mieszanka traw od Barenbrug