Tanie doniczki plastikowe

Jeżeli szukasz tanich doniczek plastikowych, to sprawdź dobrze oferty sklepów internetowych i zastanów się, czy czasami nie warto trochę dopłacić.

Wybór doniczek plastikowych na rynku jest przeogromny. Setki wzorów, kolorów, faktur. Pytanie do czego potrzebujesz doniczek, jeśli poprzesadzać rośliny na jakiś czas to nie warto przepłacać.

Plastikowe doniczki produkcyjne

Doniczki produkcyjne cechują się przede wszystkim niska ceną. Wykonane zazwyczaj są z czarnego tworzywa PCV, są dość wiotkie i podatne na uszkodzenia. Te mankamenty wynagradza cena, która potrafi sięgać nawet kilkunastu groszy za doniczki o średnicy 8cm.

Tego typu doniczki idealnie nadadzą się do produkcji rozsad pomidorów, ogórków, papryk, jako wkłady do osłonek oraz do rozmnażania przeróżnych roślin. Polecamy tego typu doniczki po zakupie i wysadzeniu roślin schować. Wsadzone jedna w drugą zajmują niewiele miejsca, ale z autopsji wiemy, że często się przydają.

Tanie doniczki plastikowe

Jeśli szukasz okazji, warto przeszukać internet, w którym roi się od ofert w rewelacyjnych cenach. Dużo sklepów internetowych posiada w swojej ofercie doniczki plastikowe w cenach producenta. Dlatego, jeśli nawet poszukujesz tymczasowej doniczki to warto dołożyć kilka złotych i kupić coś co nie będzie nas kuło w oczy przy każdym spojrzeniu w stronę roślin.

Doniczka Splofy (widoczna na zdjęciu po lewej stronie) kosztuje zaledwie 3,90. Za kilka złotych można zrobić wspaniałą dekorację kuchni wsadzają w taką doniczkę plastikową bazylię, czy miętę.

Życzymy owocnego sadzenia, ale pamiętajcie aby nie przesadzać za bardzo w nowym roku! 🙂