Co nowego?

Bądź na bieżąco z doniczki-plaskitowe.pl. Na naszym serwisie znajdziesz wiele informacji dotyczących domu i ogrodnictwa, oraz związanych z nimi zakupów, porad i rad. Nasz serwis będzie się specjalizował w nowościach oraz ciekawych rozwiązania, które będziecie mogli spotkać na półkach sklepowych, ale dopiero po tym, jak znajdziecie o nich informacje na naszej witrynie. Nie tylko nowości, wracamy też do starych i sprawdzonych rozwiązań o których niektórzy zapomnieli. Tak czy inaczej, warto zaglądnąć na naszą stronę od czasu do czasu. Poniżej znajdziesz nasze najnowsze wpisy.

O nas

Poznaj naszą historię.

Portal tworzony z myślą o tworzeniu treści opartych o naszą pasję związaną z ogrodnictwem. Znaleźć tutaj można wszelakie informacje dotyczące upiększania ogrodów, balkonów, tarasów oraz wnętrz w kwiaty, drzewa, krzewy trawniki i inne rośliny w ziemi, doniczkach i innych pojemnikach.

Naszą specjalnością są doniczki plastikowe, dlatego znajdziesz u nas na ten temat wiele przydatnych informacji. Wystarczy, że zaglądniesz na naszego bloga i zobaczysz jak wiele tajemnic skrywają plastikowe doniczki dostępne w sklepie naszogrodniczy.pl.

Jesteśmy zapaleńcami, którzy od najmłodszych lat spędzali wolne chwile w rodzinnym centrum ogrodniczym. Jesteśmy świadkami odrodzenia polskiego ogrodnictwa i zdajemy sobie sprawę, że to jak przekazujemy naszą wiedzę ma wpływ na to jak wyglądają okoliczne ogrody, balkony, tarasy i wnętrza.

Jeżeli jesteście miłośnikami wszystkiego co zielone, kwitnie, rośnie, pachnie, czy po prostu cieszy oko i daje przyjemność z pracy i pielęgnacji to koniecznie zaglądaj tutaj aby zaczerpnąć inspiracji oraz dzielić się swoją pasją.

Roślina, ziemia i doniczka to dopiero początek, to Ty możesz w nią tchnąć inne życie tworząc z niej coś wspaniałego!

Oferta

Nasz pasja, tym się zajmujemy.

E-sklep

Szeroka oferta na narzędzia ogrodnicze, nasiona traw, środki ochrony roślin i inne rzeczy do Twojego ogrodu.

Nawozy

Seria opatrzona naszym logo to wysoka jakość do tej pory przeznaczona tylko dla profesjonalistów.

Doniczki

Oferta doniczek online, polscy producenci, duży wybór, wysoka jakość i niska cena. Tylko najlepsze produkty.

Ogrodnictwo

Odwiedź nasz sklep w którym znajdziesz coś dla siebie. Sezonowe oferty, nasiona, rośliny i artykuły ogrodnicze.

Kontakt

Potrzebujesz naszej pomocy?

Napisz do nas lub zadzwoń, a pomożemy Ci wybrać odpowiedni rodzaj doniczki. Pomożemy Ci także dokonać zakupów innych produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym.