Podświetlane donice

Polskie firmy coraz chętniej sięgają do nowoczesnych wzorów i form. Klientom zdecydowanie podoba się ten trend i sięgają po świecące donice w geometrycznych i klasycznych kształtach.

Produkowane w Polsce donice te są na tyle wytrzymałe, że nadają się zarówno do pomieszczeń, jak i do przestrzeni otwartych. Wytworzone z wysokiej jakości polietylenu są wysoce odporne na warunki atmosferyczne – niskie i bardzo wysokie temperatury/ochrona UV, wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Podświetlane donice

Połączenie designerskiej donicy z ledowym podświetleniem okazuje się być innowacyjnym pomysłem, której widok zachwyca wielbicieli nowoczesnych aranżacji. Służy nie tylko jako naczynie do uprawy roślin, ale jest także świetną ozdobą i jednocześnie delikatnym oświetleniem. Niektóre z nich – takie jak Pixel, Tower Pot, Lungo, Lungo Maxi, Lungo Grande czy największa z nich Longerino – pełnią rolę ścianki działowej lub w zestawieniu kilku ogrodzenia miejsca publicznego, np. tarasu należącego do restauracji czy w przydomowym ogrodzie. Mniejsze zaś, te o geometrycznych kształtach, skromnie nadają pomieszczeniu niepowtarzalny klimat. 

nowa-donica-świecąca-Siena

Poniżej zamieszczamy jeszcze kilka inspiracji, z których możesz korzystać przy tworzeniu swojej przestrzeni.

 

podświetlony taras donicami świecącymi Longerino oraz Lungo Grande