Jesteśmy zapaleńcami, którzy od najmłodszych lat spędzali wolne chwile w rodzinnym centrum ogrodniczym. Dzięki setkom godzin poświęconym na dopracowanie oferty naszego sklepu mamy doskonały przegląd rynku, który się ciągle zmienia. Jesteśmy również świadkami odrodzenia polskiego ogrodnictwa i zdajemy sobie sprawę, że to jak przekazujemy naszą wiedzę ma wpływ na to jak wyglądają okoliczne ogrody, balkony, tarasy i wnętrza.

Nasza firma została założona w 1991 roku, więc wiemy, że solidność, jakość oraz wiedza to podstawy sukcesu i przetrwania na  obecnym, bardzo wymagającym rynku. Z tego względu prowadzimy stałą współpracę z liderami polskiego rynku ogrodniczego, takimi jak: Kronen, Prosperplast, Fiskars, Florovit, Substral, Centnas oraz Bros, Biopon i Agrecol staramy się ciągle podnosić nasze kwalifikacje i dostarczać produty jak najwyższej jakości.

Już dzisiaj możesz zostać częścią naszego świata i skorzystać z naszej wiedzy kupując profesjonalne nawozy do pielęgnacji kwiatów opartego o współpracę z najlepszymi fachowcami w swojej dziedzinie! Zachęcamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego www.naszogrodniczy.pl oraz do skorzystania z naszej pełnej oferty w naszym sklepie w Kłodzku przy ulicy Towarowej 2 (magazyn PSK). Zawsze możesz też do nas zadzwonić, gdy masz jakąś ogrodniczą zagwozdkę, z przyjemnością ją rozwiążemy!

Pamiętaj, że dla nas liczy się przede wszystkim efekt końcowy i zadowolony klient, dlatego aż tylu stałych bywalców odwiedza nas regularnie, pewnie dlatego, że…

„Nie sprzedajemy młotka, sprzedajemy powieszony obrazek na ścianie…”