Nowości Prosperplast – doniczki plastikowe na 2019r

Nowości na 2019r

Prosperplast, nasz rodzimy producent doniczek plastikowych, na targach Spoga Gafa pokazał nowości na kolejny sezon. Przecieramy oczy ze zdumienia i składamy ręce do oklasków, bo to co możemy oglądać, to design na najwyższym poziomie!

Najbardziej ujmuje nas rozszerzenie rodziny Texture & Woven. A tam, kule ozdobione wzorem znanych z mrozoodpornych donic Sandy, które wyglądają niesamowicie.

Ten sam wzór również został powtórzony na doniczkach o trochę innym kształcie, które to będą występowały w wersji z podstawką oraz bez.

Kolejną nowością będzie seria doniczek Orient, która będzie się charakteryzowała bardzo ciekawym wzorem z rombami w roli głównej.

Ciekawą propozycja wydaje się też cała seria doniczek drewnopodobnych, które to będą dostępne w wersjach do zawieszenia na barierkach, do przybicia na ścianie, jako doniczki wolno stojące oraz skrzynki balkonowe.

Niespodzianki

Oczywiście nie odbyło się bez totalnego zaskoczenia! Prosperplast wprowadził kolejne artykuły, o których nawet nie pomyślelibyśmy, że mogą znaleźć się w ich ofercie. Popatrzcie na Birdyfeed – karmniki  dla ptaków!

No i na koniec pozostawiliśmy też coś wyjątkowego. Mini szklarnie – Planter na drewnianych nogach. Sami ją postawimy w biurze!

Podsumowanie

Rynek doniczek plastikowych dynamicznie się zmienia i nie można porównywać go z tym co było jeszcze kilka lat tem, gdy doniczka plastikowa kojarzyła się z czymś tandetnym i tanim. Dziś na szczęście coraz więcej osób wręcz myli doniczki z PCV z doniczkami ceramicznymi i betonowymi, co świadczy o wysokiej jakości wykonania i użytych składników do produkcji. Patrząc na nowości jesteśmy zgodni, że to co robi firma Prosperplast, to znakomita praca, która z pewnością zaprocentuje. Jesteśmy zachwyceni i zaczynamy się zastanawiać co na to konkurencja..