Nowości na 2018 Prosperplast

Nowe serie, nowe trendy od polskiego producenta doniczek. Duże donice ogrodowe, nowoczesne design, plecione, ażurowe, zewnętrzne i do domu oraz wiele innych!

Jak juz wspominaliśmy w artykule dotyczącym wizyty na targach Spoga Gafa nowości na nadchodzący są naprawdę rewelacyjne! W pierwszym wpisie, który już zwiastuje nam nadchodzący sezon chcemy powiedzieć trochę o produktach Prosperplast, czyli zaprzyjaźnionej firmy z Rybarzowic.

Respana Planter Set – czyli Grow Your Own

Już na w Koloni widać było silny trend pojawiający się na bardzo dużej ilości stanowisk. Mowa tu o produktach do produkcji we własnym domu, na tarasie czy balkonie warzyw, ziół, czy innych roślin. Powrót do korzeni pokolenia Y możemy zaobserwować również w naszym kłodzkim sklepie ogrodniczym. Coraz więcej młodych ludzi chce samemu wychodować choć trochę żywności w ekologiczny sposób. Z tego względu cieszy nas nowa pozycja w katalogu rozsadnika, czyli przenośnego inspektu. Pomoże on na wzrost roślin w trudnych warunkach klimatycznych.

Ten produkt z pewnością znajdzie wielu zwolenników w miłośnikach nowalijek, ziół, czy choćby pomidorów i ogórków, które potrzebują ciepła. Respana Planter posiada lekkie transparentne wieko z regulowanymi otworami, które umożliwiają wentylację pojemnika. Dzięki temu unikniemy zaparzenia roślin, ale ochroni przed uciążliwymi owadami.

Sandy i Sand Slim

Mrozoodporna i wielosezonowa doniczka o wyjątkowym falistym wyglądzie. Inspirowana ręcznie modelowaną ceramiką tradycyjną. Jak twierdzi producent żłobienia na donicy mają przypominać pustynny piasek uformowany przez wiatr. Tak, czy inaczej wyglądają fantastycznie. Doniczki plastikowe Sandy jak i wcześniejsza wersja Sand (poziome fale) będzie dostępna w kilku kolorach biały, cappucino – mocca, szary – kamień oraz antracyt.

Ta forma będzie idealna do udekorowania strefy relaksu, otoczenia domów oraz hoteli, aranżacji, balkonów, tarasów oraz patio.

Dzięki użytego wysokiej jakości tworzywa PCV i skomplikowanego procesu produkcji te są wytrzymałe na mróz, uszkodzenia mechaniczne oraz promienie słoneczne.

Rodzina Respana

Proste i oryginalne oraz lekkie formy. Kilka fenomenalnych rozwiązań, które bedą w tym roku hitem sprzedaży!

Wiaderka na uchu wyglądające jak chochelki pojedyncze oraz połączone to rewelacyjna propozycja do ciekawych dekoracji balkonów. Można je przymocować na barierce bądź na kracie pergoli, pomysłów bez liku.

Kolejną doniczką tej serii jest Respana Railing, czyli coś co przypomina DCRO, ale ma prosty kształt, bez falowania jak poprzedniczka. trzeba przyznać, że swą prostotą pozwala na doskonałe wyeksponowanie roślin!

Poza tymi produktami ze zdjęć w tym stylu spotkamy dobrze znane skrzynki z podstawkami Espana, doniczki wiszące z podstawkami, kaskady na zioła i wiele innych!

Woody – jak doniczka drewniana

Chyba najciekawsza propozycja na nowy sezon. Przypominająca tradycyjną drewnianą doniczkę, która rewelacyjnie ozdobi każdy taras, ogród czy balkon. Produkowana w podobny sposób jak Sandy, będzie doniczką bardzo wytrzymałą. Występować będzie w kolorze brązowym, antracytowym, szarym, biały i mocca.

Splofy i Nitly – do wnętrz nowoczesnych i nie tylko

Przepiękne doniczki plecione w pastelowych kolorach, będą się biły z Woody o miano hitu sprzedaży przyszłego sezonu. Będą dostępne zarówno kule stojące i wiszące oraz wersja tradycyjna. Ciężko będzie nam się zdecydować, którą z nich wybrać, ale i tak pewnie wprowadzimy obie do sprzedaży. Unikalna faktura przywodząca na myśl dzieło hand made z pewnością doda wiele ciepła domowemu zaciszu. Doniczki będą dostępne w kolorze białym oraz do dyspozycji mieli przepiękny beżowy, antracytowy, turkusowy, blady róż, a może i pomarańczowy? Z resztą zobaczycie sami ofertę na www.naszogrodniczy.pl oraz w sklepie ogrodniczym w Kłodzku na ulicy Towarowej 2 (PSK).

 

Lofly Lexo – duże plastikowe doniczki ogrodowe

Absolutna nowość w u polskich producentów. Ogromne doniczki Lexo, które zostaną wykonane z bardzo wytrzymałego materiału PCV, który będzie dużo wytrzymalszy niż to co możemy spotkać teraz na rynku. Będzie to dobra propozycja do tworzenia ciekawych dekoracji w przestrzeni miejskiej, na wirydarzach lub przed biurowcami, dokładnie wszędzie tam gdzie potrzebne są donice o dużej wytrzymałości na uszkodzenia, mróz i promienie UV. Sprawdź ofertę na te duże donice w naszym sklepie internetowym.

Pozostałe nowości Prosperplast

Prosperplast przygotował poza doniczkami plastikowymi również inne nowości. W następnym sezonie rozszerzymy naszą ofertę o bardzo funkcjonalne taczki ogrodowe, kilka rodzajów grabi, stojaków na parasole oraz ulepszonych skrzyń ogrodowych. Największym naszym zdaniem ewenementem z nowości na 2018 będzie specjalne obrzeże, które będzie stanowiło fizyczną barierę chroniącą nasze kwiaty oraz warzywa i inne rośliny przed ślimakami!

Podsumowanie

W nadchodzącym sezonie czeka nas wiele nowych doniczek plastikowych oraz innych rzeczy do ogrodu, które znajdą niejednego właściciela. Mamy nadzieję, że już niedługo wszystkie z podanych wyżej rzeczy będzie można znaleźć w naszym sklepie www.naszogrodniczy.pl.