Naturalny środek na chwasty – ROUNDUP!

Nowy Ruoundup Antychwast

Sprawdź jak można bezpiecznie zwalczyć chwasty w ciągu kilku godzin, nowe rozwiązanie od firmy Substral już niedługo na rynku hobbystycznym.

Nowy naturalny sposób na pozbycie się chwastów

Męczą Cię długodziałające środki oparte na glifosacie, które potrzebują tygodni do tego aby zlikwidować chwasty? Mamy dla Ciebie konkretne rozwiązanie.

Firma Substral zaprezentowała swoją propozycję, która trafi do wszystkich osób ceniących sobie siłę natury. Doskonały preparat, którego działanie będzie niemalże natychmiastowo widoczne!

Kwas pelargoniowy będzie substancją czynną, która znajdzie się w preparatach Roundup Antychwast Total Ultra i Substral Naturen Antychwast. Będą to preparaty, które w ciągu godziny zacznie działać, a po 24h zlikwiduje chwasty.

Herbicydy z serii Anty-chwast działają nieselektywnie, czyli zlikwidują nam wszelkie rośliny w krótkim czasie (oczywiście te młode – małe, z drzewami sobie środek może nie poradzić tak łatwo).Zarówno ten Roundup, jak i Naturen zawierają tylko naturalne substancje aktywne, dzięki czemu ulegną całkowitej biodegradacji w glebie, bez szkody dla środowiska. Jest to bardzo ważny aspekt, który przemawia na korzyść tego preparatu, ponieważ coraz częściej można przeczytać na temat szkodliwości działania preparatów z glifosatem.

Ekologiczny Roundup opinia nasza

Naszym zdaniem ekologiczny Randap (popularnie pisany i zwany), to środek który może zainteresować wile osób, które docenią jego szybkie działanie. Sprawdziliśmy już w ubiegłych latach inne środki na chwasty, które zawierały kwas pelargoniowy i podoba nam się jego działanie. Już po kilku – kilkunastu minutach widać jego działanie na chwastach, a przez noc potrafi wypalić część naziemną. Idealnie zdał egzamin na podjeździe, gdzie nie chcieliśmy czekać kilku tygodni na efekt, tak jak to wygląda przy popularnych herbicydach.