Kalosze męskie – Lemigo

Gdy zimno nadchodzi, a pasji ogrodniczej nie sposób porzucić, z pomocą przychodzą kalosze lemigo

Jakie buty na zimę do ogrodu? Tylko kalosze Lemigo!

Druga trzeci 4 kwartał roku to czas w którym pogoda nas nie rozpieszcza. Jeżeli lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu
pomimo niesprzyjających warunków, musisz zadbać o odpowiednie wyposażenie garderoby, a przede wszystkim o buty. Kalosze i gumowce od Lemigo to nasz faworyt, jeśli chodzi o majsterkowanie w ogrodzie podczas chłodów i rosy. 100 wodoodporne, świetnie izolują nasze stopy od zimnego podłoża.

Pianka EVA – co to takiego i dlaczego warto?

Pianka EVA to podstawowy materiał w kaloszach Lemigo. To tworzywo sztuczne cechuje się między innymi niesamowitą lekkością, wodoszczelnością i właściwościami izolującymi. Z tych powodów pianka EVA  staje się wręcz idealne do produkcji kaloszy. Buty z takiej pianki charakteryzują się również wytrzymałością, dopasowaniem do stóp, swobodą ruchu oraz elastycznością nawet w niskich temperaturach

Dla kogo kalosze Lemigo?

Kalosze Lemigo z powodzeniem wykorzystują myśliwi, wędkarze, ogrodnicy, rolnicy oraz miłośnicy psów. Sami mamy w swoich nowe buty CHUCK, które poza tym, że są lekkie i bardzo wygodne to jeszcze świetnie wyglądają! Kalosze Lemigo również uwielbiają dzieci, ze względu na to, że ich nie czuć na nogach, a przy tym ciepło zapewniają nawet do -30 stopni! Ponadto należy tutaj wspomnieć, że modele dla dzieci otrzymały certyfikat zdrowiej stopy, co docenią z pewnością świadomi rodzice.

Rodzaje kaloszy

Najpopularniejszymi kaloszami od Lemigo są:

  • Wader – klasyczny męski kalosz o zielonym kolorze. Wykonany z pianki EVA i sprzedawany wraz w kładką ocieplającą, która zapewnia ciepło do 30*C

  • Grenlander – bardzo podobny do Wadera, ale wyższy. Zakrywa niemalże całą łydkę. Doskonały dla wędkarzy i myśliwych

  • Alaskan – Wader w wersji damskiej. Węższy i w mniejszych rozmiarach.

  • Jessy – kalosz damski wykonany w nico nowocześniejszym wzorze i dostępny w różnych kolorach (niebieski, szary, zielony oraz fioletowy)

  • Elke – krótkie kalosze damskie z gumy, które sięgają do kostki. Super kolory i bardzo ładny design, który sprawdzi się również do miejskich stylizacji.

  • Ilse – Dłuższe kalosze z gumy dostępne w rozmiarze 36-41. Można wybierać spośród czerwonych, zielonych, granatowych i żółtych. Wyglądają po prostu świetnie!

  • Chuck – nowy wzór, przypominający sztyblety. Bardzo wygodny, sprzedawany bez wkładu ocieplającego, ale przy zastosowaniu grubszej skarpety można osiągnąć również wysoką ciepłotę, dzięki dużej izolacyjności pianki

  • Termix – dziecięce kalosze wykonane w różnorodnej kolorystyce. Co ważne, mają certyfikat zdrowej stopy! Bardzo lekkie i ciepłe.

  • Kalosze Bart – klasyczne czarne, wysokie kalosze z PCV. Nie są już tak lekkie i ciepłe, ale za to kosztują połowę tego co Grenlandery!

  • Dirk – podobnie jak barty, są wykonane z gumy PCV. Buty sięgające połowy łydki dostępne w zielonym kolorze.

Nie tylko kalosze

Lemigo prócz kaloszy produkuje również rewelacyjne klapki! To chyba najpopularniejsze obuwie ogrodnicze w Kotlinie Kłodzkiej! Bardzo lekkie kapki z zakrytą przednią częścią doskonale chronią przed wodą oraz ziemią, a do tego są lekki i bardzo wygodnie. Koniecznie sprawdźcie sami!

Tagi: