Doniczki na ścianę do powieszenia

Jeżeli szukasz niecodziennego pomysłu dla Twojego salonu, łazienki, czy kuchni, to przychodzimy z pomocą dla Ciebie!

Doniczki plastikowe na zielone ściany szturmem podbijają nasz rynek, sprzyja temu zdecydowanie rosnący popyt na kwiaty doniczkowe.

Doniczki do powieszenia na balkon i nie tylko

Możesz wykorzystać doniczki na ścianę na balkon, bez problemu za pomocą kilku wkrętów lub haczyków uporasz się z montażem. Wystarczy tylko zaczepić doniczki i umieścić w nich kwiatka. Ciekawym pomysłem może się wydawać również doniczka na ścianę na zioła! nie dość, że będzie bardzo dobrze wyglądała, ale także będzie pełniła funkcję. Z powodzeniem takie doniczki możemy również zawiesić w kuchni i używać ziół do gotowaniu – sprawdzą się do tego zioła takie jak bazylia, oregano, mięta, rozmaryn, szałwia, etc.

Ze względu na swoją wytrzymałość i estetyczność wykonania wiele doniczek można zastosować również w salonie, kuchni, a nawet biurze! Zdecydowanie polecamy również nasadzenia takie roślin w miejscu pracy, ze względu na:

  • rośliny tworzą przyjazną przestrzeń
  • poprawiają jakość powietrza
  • ukajają
  • niektóre pochłaniają promieniowanie z ekranów

Sprawdź jak wyglądają doniczki Popy oraz Cascade Wall

Znajdź też więcej doniczek na https://naszogrodniczy.pl/zielona-sciana-doniczki

Wyżej pokazane doniczki, gdy wsadzimy tam pelargonie, begonie, koleusy, czy jakieś bluszcze, to stworzą również niepowtarzalną aranżacje balkonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *