25 lat Prosperplast i nowości na 2019r

Jubileusz 25lat Prosperplast

Pod tym hasłem spotkaliśmy się w Rybarzowicach, aby zapoznać się nowościami potentata na rynku doniczek plastikowych – firmy Prosperplast. Spotkanie odbywało się na nowo wybudowanej hali magazynowej o pojemności aż 35 000 miejsc paletowych! Zaaranżowany show room oraz cała oprawa pokazywały to jak ta firma prężnie działa. Zaraźliwa jest taka energia i chęć działania!

Poza nowościami, zwiedzaniem zarówno magazynów, jak hal produkcyjnych. Mogliśmy zajrzeć do biur prezesów, do działów handlowych, działów projektowych oraz innych zakamarków firmy, aby zobaczyć jak powstają doniczki plastikowe oraz inne produkty z tworzywa w tej firmie. Należy również tutaj wspomnieć o prezentacjach produktów, całego podejścia do projektowania oraz na temat struktury obecnego rynku zakupowego w branży ogrodniczej.

Szerzej o nowościach piszemy w artykule trendy na 2019r. Musimy tylko podkreślić, że znów jesteśmy zaskoczeni tym co przygotował Prosperplast.

Z całego eventu przygotowaliśmy mały film, który pokazuje jak niesamowitą pracę wkłada cała Rodzina Mrózek oraz pozostali pracujący w tej firmie ludzie. Warto też wspomnieć o całej atmosferze, mianowicie,  pomimo niesamowitego rozmachu, można czuć takim jubileuszu jak na zjeździe rodzinnie!

Wielkie ukłony za miły spędzony czas i za ten niewątpliwy wielki sukces!